Akustik Duvar Panelleri

Ofis bölümlerinde toplantı odalarında çıplak duvarlar çınlamaya neden olur bu gibi durumları engellemek adına akustik panel yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak ev sinema salonu, restoran, sinema odası, hastane, cafe – bar, stüdyo odası, reji odası, radyo odası, bateri odası vb. alanlarda da tercih edilebilir. Yankı yalıtımında büyük katkı sunan Akustik Duvar Panelleri modelleri hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Ürün Sertifikaları

Akustik Duvar Panelleri: Duvar kaplama yapılan ayrıca sadece duvarla kalmayıp isteğe göre kolonda ve tavanda da kullanılabilen ses yalıtım panelidir. Hacim ve ofis akustiği sağlayabilmek için ses kalitesinide dikkate almak gerekmektedir. Çok fazla ses kadar çok fazla sessizlikte insan sağlığını tehdit etmektedir.Kumaş kaplı akustik panel iç yüzeyinde
bulunan cam yünü ve dış yüzeyinde kullanılan akustik kumaş sayesinde kaliteli ortamlar sunmaktadır. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Mekana göre bir sürü renk seçenekleri bulunmaktadır.

Akustik Duvar Panelleri  Özellikleri: Akustik  kumaş kaplı paneller renkte sınırsız varyasyonları ile kendi üretimimiz olan istediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Akustik duvar panellerimiz için Akustik kumaş renk kartelası detaylarını inceleyebilirsiniz.

Akustik Duvar Panelleri Kalınlıkları : Akustik mimari projenize ve mimari şartnamenize bağlı olarak 20 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 10 mm ve istenirse özel kalınlıklarda üretilebilmektedir. Standart kalınlıklar olarak 20 mm akustik duvar paneller, 30 mm akustik duvar paneli ve 40 mm akustik duvar panelleri olarak genel de stoklarda bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz sadece renk seçimi yapmanız yeterli olacaktır, bu sayede hızlı üretim ve zamanında tedarik fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Akusitk kumaş panel ürünlerimiz tüm teknik şartnamelere uygundur. Teknik şartnamelere göre ayrıca uygun olarak üretilebilmektedir.

Akustik Duvar Panelleri Ebadları ( Standart Ölçüler ) :  25 cm x 25 cm – 30 cm x 30 cm – 40 cm x 40 cm – 50 cm x 50 cm – 60 cm × 60 cm – 60 cm x 120 cm –  – 50 cm x 100 cm  – 100 cm x 200 cm – 50 cm x 200 cm

Akustik Duvar Panelleri Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin duvar detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Duvar detaylarınızda sıfıra sıfır özel ölçü üretim gibi farklı ölçüler mümkün olarak değerlendirilebilmektedir.

Akustik Duvar Panelleri Uygulama ve Kullanım Alanları : Stüdyolar da, Evlerde, Oturma odalarında,  Toplantı odalarında, Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, alışveriş merkezlerinde, odirtoryum ve sinema duvarlarında kullanılabilmektedir. Devlet şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir.

Akustik Duvar Panelleri Opsiyonlar : Akustik kumaş kaplı paneller isteğe bağlı olarak değişik geometrik şekillerde ve kalınlıklarda ve ölçülerde üretilir ve mimari tasarımlar elde edebilirsiniz. Elit Acoustic Inc. olarak üretim yapmaktayız.

Akustik Duvar Panelleri Yanmazlık : Akustik duvar panelleri imalatında kullanılan soundtex kumaş, fibertex kumaş ve akustik cam yünü, cam tülü, taş yünü kaya yünü ve akustik sünger dolgulu olarak BS2-D0 ve B1 yanmazlık değerlerine sahip olarak akustik kumaşlar camira blazer, camira cara, camira fiji sertifikalı kumaşları ile kumaş kaplanmaktadır.

Akustik Duvar Panelleri Yoğunluk : 95 kg – 110 kg – 120 kg – 150 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 50 DNS – 60 DNS – 70  DNS – 90 DNS – Akustik sünger.

Akustik Duvar Panelleri Modelleri :  Elit Akustik Panel –  Elit Deck Akustik Panel –  Elit Deco Akustik Panel – Elit Pano Akustik Panel

Not : Üretim detayları olarak 30 mm kalınlıkta üretilen ürün 25-35 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 40 mm kalınlıkta üretilen ürün 35-45 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 50 mm kalınlıkta üretilen ürün 45-55 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. Akustik kumaş kaplı panellerin net ölçülerinde üretilmesini talep etmek istiyorsanız hemen deneyimli satış danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz, proje fiyatı almak istiyorsanız destek@elitacoustic.com adresi ile projenizi ve şartnamenizi mail yoluyla paylaşabilirsiniz, ayrıca whatsapptan anında cevap alabilirsiniz numaraya tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz. +90 533 150 80 61

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Uygulama Görselleri

Öne Çıkan Görseller

Etiketler:
WordPress Video Lightbox